Pendik Teka Teknik Servis Merkezi

Teka, Türkiye’ de bulaşık makinesi ve fırın teknolojisi alanında en çok tercih edilen markaların en başında geliyor. Bu durumda kullanıcı sayısının oldukça yüksek olduğu Teka fırın ve bulaşık makineleri için yoğun bir servis desteği ihtiyacı yaratıyor.

Firmamız uzman teknikerleri ve gelişmiş altyapısı ile uzun yıllardır İstanbul genelinde Teka Servis hizmetleri sunmaktadır. Bu şekilde Teka markalı cihazları kullanan tüketicilerin yaşadıkları tüm arızalarda ve sorunlarda anında dünya standartlarında servis desteği alabilmesini sağlıyoruz. Bunun için özel olarak dizayn edilen servis altyapımız ve tam donanımlı servis araçlarımızla çalışmalarımızı yerine getirmekteyiz.

Fırın ve bulaşık makinesi modellerinde kullandığı ileri teknolojiye uyumlu olarak Teka Servis Pendik hizmetlerimizi yönlendiriyoruz. Sürekli gelişen Teka fırın ve bulaşık makinesi cihazlarında yeni modeller piyasaya sürülüyor. Firmamızda görevli olan uzman teknikerlerde düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirerek, bu gelişmelerden haberdar oluyor.

Aynı zamanda da çalışma prensipleri, olası arızaları ve bu arızaların çözümü noktasında deneyim kazanıyor. Dolayısı ile en eski Teka fırın ve bulaşık makinesi modellerinden, en yeni modellere kadar tüm Teka fırın ve bulaşık makinesi ailesi için profesyonel servis hizmetleri sunabilmekteyiz. Üstelik tüm Teka fırın ve bulaşık makinesi arıza onarım hizmetlerini Teka Tamir Servisi olarak 1 yıl garantili olarak sizlere sunuyoruz. Güvenilir, kaliteli ve ekonomik servis hizmeti anlayışı çerçevesinde uzmanlarımız güler yüzlü çalışmalarıyla cihazlarınızdaki sorunları en kaliteli şekilde gidermektedir.

Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com